در حال بارگزاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
دسته بندی
  بسته
  نمایش صفحه 1 از 0

  سنگ های سال تولد گاو

   

  مشخصات کلی متولدین سال گاو

   

  گاو: دوستدار کار، خانواده و سرزمین پدری


  گاو متین و خوددار، کم رو، کند، وسواسی، منظم و خاکسار است و هوشیاری ذاتی  اش را پشت چهره ساده اش مخفی می کند. او به راحتی می تواند اعتماد قلبی  دیگران را به خود جلب کند، که این خودرگترین برگ برنده او در زندگی است.

  گاو موجودی اندیشمند است و شاید به همین علت، تنهایی را دوست می دارد.  گاو می تواند هدفش را با نهایت پشتکار تعقیب کند. گاهی میهن پرستی افراطی و  تعصب بیش از حد، تیغ تیز ملامت ها را متوجه گاو می کند.

  بهتر است زیاد سر به سر او نگذارید چون ممکن است خطرناک باشد ! گاو بر  خلاف ظاهر آرام خود، حیوانی یک دنده و نافرمان است و از این که کسی پایش را  در کفش او بکند، بیزار است. بیچاره کسی که سر راه او قرار بگیرد، زیرا اگر  به قول معروف آن روی سگش بالا بیاید دیگر کسی جلودارش نیست و تر و خشک را  با هم می سوزاند. او پیشرو و پیشواست و هیچ عاملی نمی تواند مانع او از این  کار شود.

  گاو از نوگرایی متنفر است، زیرا فکر می کند که نوگرایی، اصالت ها را  نابود می کند. اغلب می توانید او را بین گروه هایی که با موسیقی روز، مکتب  های هنری مدهای جدید لباس و مو مخالفند، بیابید. به یاد داشته باشید که او  هیچ گاه نوگرایی را در خانواده اش نخواهد پذیرفت.

  خانه
  دسته ها
  جستجو
  0 سبد
  پروفایل
  بیشتر
  تماس
  دسته بندی ها
  درب آسانسور
  کابین آسانسور
  بازگشت به بالا